Kaynak saç uygulamalarında bilindiği gibi çok farklı saç çeşitleri kullanılır. Genel olarak kaynak saçta kullanılan saçlar, doğal saç ve yapay saç olarak ikiye ayrılır. Doğal saçlar arasında da en kaliteli olan ve kaynak saç uygulamasında en çok memnun kalınan saç tipi virgin saçlardır. Aynı zamanda kullanım esnasında karışmayan ve dolayısıyla daha az sıkıntı yaratan bir saç türü olduğu da söylenebilir.

virgin saç modelleri

virgin saç modelleri

Virgin Saçlar Neden Çok Kullanışlı?

Bu saçlar daha önce hiç boyanmamış ve tamamen % 100 doğal insan saçından elde edilen kaynak saçlardır. Daha önce hiçbir şekilde boya işlemine maruz kalmadıkları için çok sağlıklı bir görünüme sahip olurlar. Ayrıca kaynak saç yaptıracak olan kişinin saç rengine tam olarak boyanabilir.

kaynak saç

kaynak saç

Ayrıca eğer kaynak saç uygulamasında tercihinizi virgin saçlardan yana kullandıysanız, saçlarınızı dip bölümden başlayarak kendi saçlarınızda olduğu gibi kolaylıkla tarayabilirsiniz. Yapay kaynak saçlarda olduğu gibi sorunlar yaşatmaz. Elbette virgin saç fiyatları tüm bu özelliklere sahip olduğundan biraz daha pahalıdır. Fakat 2 yıla kadar uzayan kullanım ömrü olduğunu da unutmayın!

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*