Saçlarında aşırı dökülme, seyreklik ya da kellik bulunan kadınların en büyük kurtarıcısı olan saç kaynağı içerisinde farklı teknikler olmasına karşın; içlerinde en basit ve zahmetsiz olanı tress saç kaynak. Tress kaynak saç, tamamı ile doğal saçların yüz gramlık ayrıldıktan sonra dikişlenmesi ve kullanıma hazır hale gelmesidir.

tress saç kaynak

Tress hem el işçiliği ile hem de makinede yapılabilir. Ancak ucuz tress saç kaynak aranıyorsa makine dikişi olanlar tercih edilmelidir. El işçiliğinde harcanan emek çok olduğu için bunların maliyetleri ve dolaylı olarak fiyatları daha yüksek olacaktır.

Tress Kaynak Farkları

Tress kaynak saçları hem normal kaynak saç şeklinde, hem çıtçıt, hem de peruk şeklinde kullanılabilir. Zaten dip kısımlardan birbirine dikilmiş olan saç tutamları, istenilen teknikle kişinin saç diplerine takılır. Böylelikle pratik bir şekilde istenilen uzun ve sağlıklı, gür saçlara kavuşulmuş olur.

tress saç kaynak modeli

İstenilen sıklıkta yıkanabilen tress kaynak saçlar, boya veya ısıl işlemden zarar görmez. Bu bakımdan da son derece kullanışlı olduğu söylenebilir. Yaklaşık üç aylık bir kullanım süresi olan tress kaynak saçların fiyatları ise saç kaynak merkezinin ve işlem kalitesinin derecesine göre değişmekle birlikte ortalama olarak yüz gramı dört yüz lira civarındadır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*