Saç kaynağı günümüzde pek çok kadının en büyük kurtarıcısı. Elbette bunun pek çok nedeni var. Sağlıksız beslenme, hava kirliliği, geçirilen rahatsızlıklar, stres ve bunlara benzer başka sebepler dolayısıyla hızla dökülen saçlar, birçok kadının en büyük kabusu. Üstelik kolay uzamamaları da cabası.

halka saç kaynak

Bu nedenle artık dakikalar içerisinde saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayan kaynak saç özellikle büyük şehirlerde çokça ilgi görüyor. Ancak ucuz halka saç kaynak ya da diğer kaynak türlerini tercih edecek olan bayanların öncelikle saç cinslerini iyi belirlemeleri gerek.  Çünkü çok seyrek ve ince teli saçlara sahip olanlara yapılacak olan halka kaynaklar çok da doğal bir görüntü sağlamayabilir.

Kalın Telli Saçlar

Kalın telli saçlarda ise kaynak daha kolay. Üstelik halka kaynak yapıldığında dahi diplerdeki halkalar belli değil. Bu yüzden ister salarak, ister toplanmış biçimde kullanılabilecek uzun saçlara kavuşmak, halka kaynak ile mümkün.

halka saç kaynak modeli

Halka kaynak yaklaşık olarak altı ay boyunca kullanılabiliyor. Altı ayın sonunda ise kaynak merkezinde bir bakım yaptırıldıktan sonra tekrar taktırılabiliyor. Üstelik boyanmasında, gölge ya da röfle yapılmasında hiçbir sıkıntı yok.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*