Günümüzde saç kaynak istediği uzunlukta ya da dolgunlukta saça sahip olmayan stil sahibi kadınların en büyük yardımcılarından birisi konumunda. Özellikle son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan bu kişisel bakım hizmeti, son zamanlarda neredeyse her güzellik merkezinde ya da kuaför salonunda yapılıyor.

keratin saç kaynak

En çok tercih edilenlerin başında ise hiç kuşkusuz ucuz fiyatlı keratin saç kaynak geliyor. Diğer saç kaynaklara göre daha uygun fiyata yapılan keratin, en çok yapılan kaynak modellerinin başında yer alıyor. Uygun fiyatının yanı sıra keratin saç kaynak, saçı yıpratmaz. Eczaneden alınacak bitkisel özlü kimyasal içermeyen bakım ürünleri keratin kaynak saçın daha dolgun ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Kaynak Saç Kaynak Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Lazım?

Saçınız kaynaksa dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Bunların başında ise saçınızı düzenli aralıklarla yıkayıp kremleyip kurumak geliyor.

keratin saç kaynak modeli

Bu bakımın yanı sıra kaynak yaptırdığınız merkeze belli aralıklarla gidip sizin hal edemeyeceğiniz bakımı onların yapmasını isteyebilirsiniz. Saçı daha uzun süre kullanmak için sık sık düzleştirme ve maşa yapmamak da gerekir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*