Boncuk yöntemi olarak adlandırılan saç kaynak tekniği son dönemde en çok tercih edilenlerden biri haline geldi. Elbette bunun bazı nedenleri var. Örneğin boncuk kaynak diğer saç kaynak tekniklerinden daha uzun süre kullanım şansı tanıyor. Ayrıca saçlara hiçbir zarar vermeden uygulanıyor ve kullanım süresi dolduğunda, kaynaklar saçlarınızdan çıkarıldığında da saçlarınıza hiçbir zarar gelmiyor.

boncuk saç kaynak

boncuk saç kaynak

Profesyonel Saç Kaynak Merkezlerinde Uygun Fiyat!

Eğer siz de bugünlerde kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız tercihinizi ucuz boncuk saç kaynak yönteminden yana kullanabilirsiniz. Saçınızın çok kısa olması durumunda dahi boncuk yöntemiyle saç kaynak yaptırmak mümkün olabiliyor. Ancak bunun için mutlaka profesyonel bir saç kaynak merkezini tercih etmeniz gerekiyor. Aksi halde kendi saçlarınızı da riske atmış olacaksınız.

boncuk saç kaynak modeli

boncuk saç kaynak modeli

Fiyatlar her merkezde aynı rakamlara tekabül etmiyor. Bazı saç kaynak merkezleri en kaliteli malzemeleri ve doğal insan saçını kullandığı için biraz daha yüksek rakamlar talep edebilir. Ancak bu merkezlerde yaptırdığınız saç kaynak işleminin dışarıdan asla belli olmayacağını ve daha uzun süre kullanım olanağı tanıyacağını da bilmenizde fayda var.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*