Saç kaynak yöntemlerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Son dönemde geliştirilen en yeni saç kaynak yöntemlerinden biri de tress saç kaynaktır. Boncuk saç kaynak yöntemi ile pek çok açıdan benzerlik gösteren bu uygulamada da boncuk şeklinde bazı aparatlar kaynak saçın doğal saça eklenmesi için kullanılıyor. Ancak iki yöntem kıyaslandığında tress saç kaynağın daha başarılı neticeler doğurduğunu da söylemek mümkün!

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Tress Kaynak Saç Fiyatı Nedir?

Kaynak saç yöntemi popülerlik kazandıkça fiyatı da daha fazla merak edilmeye başlandı. Ancak hangi merkezde ve hangi saç tipine uygulandığına göre oldukça farklılık gösteren tress saç kaynak fiyatları hakkında net rakamlar vermek son derece güç! Doğal saç rengine uygulanan tress kaynak için 300 TL ila 400 TL arasında değişen bir rakamı gözden çıkarmak gerekiyor.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Platin renkte saçlara uygulandığında ise bu rakam biraz daha yükselebiliyor ve 500 TL’ye kadar varabiliyor. Ayrıca bazı saçlara sadece 100 gram kaynak uygulanması yeterli olabilirken bazı saçların 200 gram kaynağa ihtiyacı olabiliyor. Dolayısıyla fiyat da buna göre yükselebiliyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*