Alnı çok geniş ve açıklığı fazla olan bayanların tercih ettiği saç kesim şekli perçem yada kahkül hem iyi bir kamuflaj hem de sempatik bir görünüş sağlaması açısından idealdir. Saç şekillendirme de son trend olan takma perçem modelleri ve fiyatları konusunu sizin için araştırdık! Bakalım neler varmış…

Üçgen Kahkül; Sırf öne gelen perçemler ve yan kısımlarından sarkan zülüfleri var. Tepe kısmı tığ işleme olduğu için asla ek bir parça gibi durmuyor. Çıtçıtları aracılığıyla saçınıza saniyeler içinde oturtabiliyorsunuz. Çok pratik bir perçem modeli!

Takma Perçem Modelleri Ve Fiyatları

Takma Perçem Modelleri Ve Fiyatları

Hem Öne Hem Çok Az Arkaya Giden Üçgen Kahkül; Yine çıtçıtlarla saça yerleştiriliyor. Alın kısmında perçemler, yanlarda ve çok az da arkadaki saçlarla oldukça kullanışlı!

Tepelik; Daha yoğun saçlı bir kahkül modeli yine iç kısmında çıtçıtlı, tepe kısmı tığ işi olduğu için çok güzel kamuflaj sağlıyor. Tepenizde seyreklik varsa yoğunlaştırabiliyorsunuz, kaynak izleri belli olmasını istemiyorsanız ideal!

Taç Şeklinde Kahkül; Taça çırtlar ile tutturulan, taçla birlikte kullanılan, istenildiğinde çıkarılıp rahatlıkla yıkanabilen bir perçem türü. Boyanabiliyor, istediğiniz gibi kestirilebiliyor.

Takma Perçem Modelleri Ve Fiyatları

Takma Perçem Modelleri Ve Fiyatları

Takma Kahkül Fiyatları Ne Kadar?

İncelediklerimiz tabii ki gerçek insan saçından tasarlanmış; İstediğiniz gibi yüzünüze uygun kestirebiliyor, fön çektirebiliyor, dalgalı yapabiliyor ya da boyatabiliyorsunuz. Takma perçem modellerine göre farklılıklar gösteriyor ama çok büyük oranda değil. Takma perçem fiyatları 80 TL-150 TL arasında değişiyor. Sıklıkla kuaföre gidip kahkül kestirme yerine daha ekonomik ve pratik olduğu kesin, siz ne dersiniz?

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*