Günümüzde saç tasarımı ve bakımı yapan pek çok güzellik salonu var. Doğru saç bakımı ve tasarımı yapan kuaför bulmak ise samanlıkta iğne aramaya benziyor. Saç konusunda herhangi bir bilgisi bile olmayan insanların kendini kuaför ya da saç tasarımcısı olarak isimlendirdiği günümüzde başarılı birkaç isim var.

bülent yılmaz

Saç bakımı ve tasarımında isim yapan en önemli isimlerden birisi Bülent Yılmaz ve aktif olarak çalıştığı Atrium Paris Kuaför Salonudur. Almanya, İtalya ve Fransa da saç tasarımı ve bakımı üzerine eğitim alan Bülent Yılmaz kısa sürede profesyonelleşmeyi başarmıştır.

bülent yılmaz

Yurtdışında ve yurtiçinde aldığı eğitimler sayesinde  saç kaynak, saç renklendirme, mikro kapsül kaynak, halka kaynak ve saç tasarımı konusunda öncü isimlerden biri haline gelmiştir. Saç tasarımına ve bakımına her zaman modacı gözüyle bakmayı başaran ünlü kuaför, ülkemizdeki pek çok uygulamayı ilk yapan kişidir. Daha ayrıntılı bilgi için http://www.bulentyilmaz.com.tr/bulent-yilmaz-kimdir/ bu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde her insanın sorunlarından biriside dökülen, kopan ya da sağlıklı görünmeyen saçlardır. Sağlıklı saçlara kavuşmak için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Saçınızın daha dolgun ve sağlıklı görünmesi için mutlaka düzenli olarak vitamin alın. Saçınıza fazla işlem uygulamayın.

bülent yılmaz

Örneğin fazla taramayın, sadece saçınıza biraz şekil verecek taramanız yeterli olacaktır. Saç yapınıza uygun saç bakım ürünleri kullanmaya özen gösterin.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*