Kadın ya da erkek fark etmeksizin saçlar dış görünümü en çok belirleyen unsurlar arasındadır. Saç eğer doğru renk ve doğru kesimde değil ise kişiyi olduğundan daha yaşlı, daha çirkin gösterebilir. O yüzden kişinin kendisine en çok uyan saç rengini ve saç biçimini bilmesi önemlidir.

saç kaynak

Ama yine de bazen kişinin saçları kısadır ve moda birden bire saçların uzun olmasını öngörür ya da bir nedenle kişinin saçlarında azalma başlar kişi ise saçlarını daha dolgun ve hacimli göstermek bunun içinse peruk takmamak ister.

saç kaynak modelleri

İşte bu durumlarda yapılabilecek en ideal olan şey saç kaynak işlemidir. Yani değişik yöntemler ile saçı uzatma ve/veya dolgunlaştırma.

kaynak saç modelleri

Saç Kaynak Türleri Nelerdir?

İlerleyen teknolojilere paralel olarak saç kaynak konusunda da ilerlemeler vardır ve günümüzde kullanılan saç kaynak türleri şunlardır: Mikro saç kaynak, keratin kaynak, boncuk diğer adıyla halka kaynak, mikro kapsül kaynak, mikro jel kaynak, mikro nano extension kaynak.

saç kaynak çeşitleri

Saç Kaynak Yaptırmanın Doğru Adresi

Tüm bu saç kaynak türlerinin hepsinin kendine göre kullanıldığı yerler vardır ve tüm bu yöntemler her saça uygulanacak diye bir kaide yoktur. Rastgele yaptırmamak gerekir. Size en uygun saç kaynak biçimini bulmak ve uzman kuaförlere yaptırmak isterseniz ise Atrium Paris Kuaföre gelmeniz yeterlidir.

kaynak saç

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*