Kısa sürede istediğiniz uzunlukta saçlara kaynak saç yöntemlerinden birini seçerek ulaşabilirsiniz. Saç kaynak kullanımı doğru şekilde yapıldığında ve gerekli bakımı sağladığında kesinlikle sizleri rahatsız etmez. Farklı saç kaynak yöntemleri bulunduğu için hepsinin bakımı ve kullanımı farklıdır. Silikon ve keratin yöntemi seçtiyseniz dikkat etmeniz gereken önemli nokta aşırı sıcak fön kullanmamanız. Düzenli taramanız ve sadece saçınızı şampuan ile yıkamanız.

Sac Kaynak Kullanimi

Sac Kaynak Kullanimi

Saç Kaynak Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halka kaynak ya da diğer adı boncuk kaynak yöntemindeyse herhangi bir yapıştırıcı yoktur. Özel titanyum tokalar ile saçlara tepeden bir işlem uygulanır. Rahat bir şekilde kullanırsınız ve istediğiniz şekli verirsiniz. Silikon kullanılmadığı için saç derisine herhangi bir zararı yok.

Saç kaynağı yaptıranlar 15 günde bir saçlarına bakım yaptırmalı. Duş alırken özellikle saç bakım kremleri kullanmanıza gerek yok. Şampuan yetiyor. Geniş uçlu taraklarla düzenli bir tarama yapmanız çok önemli. Gece yatarken saçlarınızı örerseniz, karışmasını önlersiniz. Düzenli bakım ile saç kaynağın ömrünü uzatır ve daha doğal görünmesini sağlarsınız.

Sac Kaynak Kullanimi

Sac Kaynak Kullanimi

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*