Romantik Düğün Saç Modelleri

Romantik değilse bir düğün nedir? Gelinler genellikle düğün dekorundan gelinliklerine kadar romantik unsurları her şeye dâhil eder ve hatta güzel saçlarını. Eğer bu tutkulu gelinler arasında olduğunuzu düşünürseniz, şansa sahipsiniz demektir! En romantik düğün saç stilleri için deniz dalgaları olsun, harika bir topuz veya narin çiçek bezemeler, bir düğün saçı içine biraz romantik öğelerin dâhil edilmesi için bir ton yol var.

gelin-basi-sac-modelleri-28-300x225

Gelin Saçları için Romantik Fikirler

Mutlaka zor ve katı romantizm kuralları olmamasına rağmen saçlarınızı şekillendirirken akılda tutulması gereken birkaç nokta vardır. İnanılmaz derecede romantik bir saç stili için, gelinler saçlarını yumuşak ve rahat tutmayı (gevşek saç buklelerini ve doğal bir şekilde düzenlenmiş ense topuzlarını düşünmeyi) ve saçlarını narin ışıltı veya uçucu bitki kokularıyla donatmayı amaçlamalıdır.

Düğün teması ve muhteşem gelinliğinize uygun bir saç stili seçebilirsiniz. Omuzlarınıza dökülen iri dalgaları göstermek ister misiniz? Zarif çiçeklerle süslü bir topuz modeli seçerek askısız gelinlik ile romantik bir saç stilini birleştirebilirsiniz. Ciddi romantik gelin saçları için çiçek ve yemyeşil yaprakları ile biraz sıkı topuz modelinizi bezeyebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*