Son yılların revaçta olan saç kaynak çeşitlerinden biri de örgü kaynak oluyor. Farklı bir teknik ile kaynak saçların doğal saçlara eklenmesi sistemiyle elde edilen görünüm, beklentileri tam olarak karşılayabiliyor. Bu nedenle bayanların her geçen gün daha fazla ilgi gösterdikleri bir kaynak yöntemi olduğu söylenebilir.  Dolaysıyla örgü kaynak fiyat ve modelleri de en çok araştırılan konulardan biri haline geldi.

kaynak modelleri

kaynak modelleri

Örgü Kaynak Nasıl Yapılır?

Tamamen doğal bir saç kaynak türü olan örgü kaynak yönteminde öncelikle doğal saçların küçük bir bölümü klasik örgü şeklinde örülür. Ardından tres şekli verilmiş olan kaynak saçlar doğal saçlara dikilir. Bu yöntemde kaynak saçların doğal saçlara eklenmesi için herhangi bir yapıştırma malzemesi kullanılmaz. Doğal bir kaynak metodu olması da bu özelliğinden gelir.

kaynak kullanımı

kaynak kullanımı

Kaynak saç çeşitleri arasında yapımı en kolay olan aynı zamanda en çok zaman alan örgü kaynak yöntemidir. Her ne kadar basit bir yöntem olsa da her merkezde bu kaynak yöntemi başarılı bir şekilde uygulanamayabiliyor. Profesyonel saç kaynak merkezlerinin tercih edilmesi gerekiyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*