Saçınızın kesim modeline acele bir karar vermeden önce ilk fark yaratanın saçınız mı, yoksa yüzünüz mü olmasını istiyorsunuz? İlk etapta buna karar verirseniz daha net ve doğru seçimler yapabilirsiniz.

bob saç modeli

Yüz şeklini göre kestirilmiş doğru saç modeli sizi olduğunuzdan daha genç gösterebilir. Ayrıca her zamankinden daha fark edilir kılabilir. Hemen her yüz şekline yakışan  bob saç kesimi, önü uzun arkası kısa saç modelleri belki sizin için de uygun olabilir!

Popüler Model Bob Saç Kesimi!

Yakıştığı bir yüzde,  çok hoş sarı bir saç kadar dikkat çekici olan bu saç modelini tanıtmak için, önleri uzun arkaları kısa küt demek yeterli olur sanırız. Fakat, önü uzun arkası kısa saç modelleri arasında en estetik olanı bob saç kesimidir. Özel bir kesim tekniği ile şekillendirilen saçın asimetrik duruşunu doğru kurgulamak ustalık ister!

Asimetrik Kesimler Neden Popüler?

Asimetrik Bob saç kesiminin popüler olmasında kullanımının kolay oluşu ve her saç tipine hitap etmesinin büyük payı var.

bob saç modeli

Saçınızın düz, dalgalı, kalın ya da ince telli fark etmez önü uzun arkası kısa saç modelini kullanabilirsiniz. Dalgalı saçı fönlü, düz saçı dalgalı hale getirdiğinizde bambaşka modeller yaratabiliyorsunuz. En kritik  nokta, doğru bir kuaför seçimi ve yüz tipinize uyan bir bob saç kesimi olması!

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*