Kaynak saç yaptırmak için saçlarınızın mutlaka 5 cm’den daha uzun olması gerektiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Artık geliştirilen yeni saç kaynak yöntemleri sayesinde saçlarınızın uzunluğu sadece 1 cm olsa dahi, kaynak yaptırabiliyorsunuz. Çok kısa saçlara sahip olanların seçmesi gereken yöntem ise nano saç kaynaktır. Çünkü çok kısa saçlara ancak bu yöntem ile kaynak saçlar eklenebiliyor.

nano kaynak

nano kaynak

Nano Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Nano yöntem ile kaynak saç uygulamasında farklı bir makine ve farklı bir yapıştırıcı malzeme kullanılıyor. Ayrıca diğer saç kaynak yöntemleri ile kıyaslandığında çok daha az miktarda saç tutamlarına kaynak eklemesi yapılıyor. Dolayısıyla kaynak saçların dışarıdan belli olması ya da kullanıcısına herhangi bir rahatsızlık vermesi de olanaksız hale geliyor.

nano kaynak modelleri

nano kaynak modelleri

Son derece makul düzeyde olan nano kaynak fiyatları elbette saç tipine ve saç rengine göre değişecektir. Yüksek rakamlar ödemeden de çok kısa olan saçlarınıza kaynak uygulaması yaptırabilirsiniz. Net bir rakam size ancak, kaynak uygulamasını yapacak olan uzman tarafından verilebilir. Saç kaynakta profesyonel merkezlerden yana seçim yapmanız da gayet mühim!

 

 

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*