Nano Teknoloji diğer adı ile mikro saç kaynak uygulaması Amerika ve Avrupa ülkelerinde uygulanan ileri teknolojili bir kaynak uygulamasındır.

mikro kaynak

Mikro kaynak ile saçlarınızda eklenti görüntüsünü ortadan kalkacaktır. Saçlarda batma hissi olamadığından rahtça uykunuzu da alabilirsiniz. Ayrıca saç kaynak uygulamasını yaptırdınız diye saçınıza kuaför işlemeleri yaptırmamanıza gerek yok. Tüm kuaför işlemleri perme, balyaj, boya dâhil olmak üzere tüm işlemeleri rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

mikro kaynak nasıl yapılır

Mikro kaynak yöntemi çok ince tutamlar halinde yapılır. Saçların türüne göre uygulama süresi farklılaşabilir. Uygulaması enseden 10 tel saç tutamı, perçemlerden 5 ila 10 saç tutamı ve ortalardan 30’ar saç tel alınarak işlem yapılır. Özel yapıştırma tekniği ile çok kısa saçlara dahi uygulanabilen bu yöntem dalgalı saçlarda da uygulanabilir.

saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Uygulama Merkezi

Mikro saç kaynak uygulamasını profesyoneller ellerde ve %100 garantili olarak yaptırabileceğiniz Atrium Paris Kuaför Merkezi sizler uygulama öncesi ve sonrası yardımcı olacak olan uzman kadrosu ile hizmet veriyor. Saç kaynak uygulama ile ilgili detaylı bilgilere http://www.atriumpariskuafor.com/mikro-kaynak.html  sayfasından ulaşabilirsiniz.

saç kaynak modelleri

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*