Nano, Yunanca Nannos kelimesinden gelen ”cüce, çok küçük” anlamı taşıyor. Pek çok alanda kullanılan Nano teknolojisi artık saç kaynak yöntemlerinde de kullanılıyor. Doğal yolla uzaması hayli zaman alan kısa saçlarda saçı uzatma yöntemlerinden biri olan Mikro Nano saç kaynağında da hayat bulan nano teknolojisi sayesinde gerçek saçtan ayırt edilemez şekilde saçlar uzatılabiliyor.

mikro nano saç kaynak

Mikro Nano Kaynak Kriterleri

Özel yöntemlerle geliştirilen bu teknikte, kullanılan jel kıvamındaki yapıştırıcı çok önemli özelliklere sahip. Saçları birbirine yapıştırmada inanılmaz etkili olan Nano Kaynak jeli, doğal saçın rengine uyarlandığından homojen bir görünümle bağlantı noktalarında belli olma riskini önlüyor. İşin aslı Mikro Nano Kaynak uygulamasının en önemli başarı kriteri mikro jel yapıştırıcının kalitesi!

mikro nano saç kaynak modeli

Mikro Nano Kaynak yöntemi basit bir uygulama olmasına rağmen çok titiz bir çalışma gerektiriyor. İşlemin kalitesi ve kullanılan malzemeler fiyatını belirliyor. En ucuz mikro nano kaynak uygulamalarında kullanılan yapıştırıcı kalitesinden, saç cinsine, işçiliğe kadar şüphe edilmelidir. Belli bir kalitenin  altında yapılan ucuz kaynak uygulamaları geri dönüşü zor sonuçlara neden olabilir!

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*