Kısa ya da ince telli saçlara sahip olanların daha uzun ve daha gür saçlara kavuşmak için tercih ettikleri en yaygın kaynak yöntemleri arasında mikro saç kaynak metodu başı çekiyor. Klasik saç kaynak çeşitlerine nazaran çok daha ince tutamlar halinde kaynak saçın uygulanması esasına dayanan mikro kaynak fiyatları ile de son dönemde yüzleri güldürmeye başladı.

mikro kaynaklar

mikro kaynaklar

Mikro Saç Kaynak Yönteminin Farkı

Bilindiği gibi kaynak saçta mikro yöntem çok eski bir tarihe dayanmıyor. Yeni yöntemlerden biri olduğundan, fiyatı da diğer yöntemlere nazaran daha yüksekti. Ancak artık eskisi ile kıyaslandığında çok daha makul fiyatlar eşliğinde kaynak saç yaptırmak mümkün olabiliyor. Fiyat noktasında ise net bir rakam belirtmek güç!

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Çünkü mikro yöntemle saç kaynak yaptırmak istediğinizde ödemeniz gereken rakam bazı hususlara göre değişecektir. Bunlar; saçınızın uzunluğu, rengi, ne kadar ince telli olduğu, ne kadar kaynak saçın doğal saçınıza eklendiği şeklinde sıralanabilir. Profesyonel bir kaynak saç merkezine gittiğinizde, saçlarınız incelendikten sonra size net bir rakam belirtilecektir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*