Saç kaynak uygulamaları içinde bulunan mikro kapsül saç kaynak uygulaması son teknolojinin nimeti olarak ifade edilebilir. Kuaför alanında gelişen teknoloji ile beraber özellikle saç kaynak uygulamalarında çeşitliliğin artmasına neden oldu. Mikro kapsül saç kaynak uygulaması da bu yöntemler arasında bulunmakta olup oldukça ince olan saç tutamlarının kolaylıkla saça eklenmesini sağlıyor.

Mikro kapsül saç kaynak uygulamasında fiyatı belirleyen en önemli faktör eklenecek olan tutam sayısıdır. Bunun yanı sıra saç tutamlarının da kalitesi fiyat konusunda oldukça etkidir. Kuaförünüz ile saç kaynak uygulamasında karar verdiğiniz mikro kapsül saç kaynak yöntemini gerçekleştirmeden önce saç tutamları ve adedi konusunda hem fikir olup fiyatı da netleştirmeniz önerilir.

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro kapsül saç kaynak uygulamasının yapımında kapsüller kullanılır. Saç telleri ve saç tutamlarının birleşmesini sağlayan kapsüller eritilerek işlem tamamlanır. Kapsüller oldukça yumuşak olduğundan dolayı saç köklerinizde ya da diplerinizde herhangi bir tahrişe ya da alerjik reaksiyona sebep olmaz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*