Saç kaynak uygulamaları arasında yer alan ve görünmez saç kaynak olarak bilinen mikro jel son teknoloji ile yapılan bir uygulamadır. Nano teknoloji ile gerçekleştirilen uygulama uzmanlık ve deneyim gerektiriyor. Saç köklerine oldukça yakın mesafeden ısıtılan jel ile yapılan kaynak işleminde saç tutamları da son derece ince olarak seçilir. Bu işlem için uzman kişilerden destek almanız olumsuz durum ile karşılaşmanızın da önüne geçecektir.

Mikro Jel Kaynak Uygulamasının Söküm İşlemi Nasıl Yapılır?

Mikro jel kaynak uygulamasında diğer tüm saç kaynak uygulamalarında olduğu gibi kuaförünüz tarafından söküm işlemi yapılır. Hiçbir saç kaynak uygulamasını kendi başınıza çıkarmaya kalkmamanız önerilir.

Mikro jel kaynak uygulamasının sökümünde özel bir solüsyon kullanılıyor. Kuaförünüz tarafında uygun miktarda yapılan solüsyon uygulaması sonrasında kaynak saç tutamlarınız saç tellerinize herhangi bir zarar vermeden kolaylıkla çıkar. Saç kaynak uygulamanızı söküm işlemi sonrasında aynı gün tekrarlatmanız da mümkün. Aynı saç kaynak yöntemi ya da farklı yöntem seçebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*