Saç şekillendirme seçenekleri her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor. Her alanda olduğu gibi, saç tasarım alanında da yeni teknolojilerin avantajlarını gün geçtikçe daha yaygın şekilde görüyoruz. Saç kaynak uygulamaları arasında kendine önemli bir yer açan mikro jel kaynak tekniği de, bu avantajlardan biri olarak kendini gösteriyor.

mikro jel kaynak

Mikro jel kaynak, saçlarının güzelliğine ve bakımına çok önem veren bayanların uğrak yeri olan kuaför salonlarında, işin uzmanları tarafından yapılıyor. Bu uygulamada, saçlar çok ince tutamlar şeklinde ayıklanıyor ve görüntü olarak sıcak silikona benzer bir malzeme ile ana saça ekleme sağlanıyor. Tabii ki bu uygulamada kullanılan jel malzeme, kafa derinizin sağlığı için zararlı değil.

mikro jel kaynak

Mikro jel kaynak saçta belli olur mu?

mikro jel kaynak

Günümüzün en son teknoloji ürünlerinden biri olan mikro jel kaynak, diğer saç kaynak seçenekleri arasında en görünmez uygulamalardan biri. Çünkü sizin ana saçınıza ek olarak tutturulan kaynak saçlar, renksiz ve esnek bir malzeme ile yapıştırılıyor. Dolayısıyla da hem saçlarınızda doğal bir görüntü oluşturması hem de size sağladığı kullanım rahatlığı açısından son derece doğru bir tercih olarak öne çıkıyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*