Saç kaynak uygulamaları belirgin olması ya da başka birçok sebepten dolayı eleştiri almış idi. Bu yaşanan sıkıntıları bertaraf eden mikro jel kaynak uygulaması saç köklerine hiçbir zarar vermez ve herhangi bir tahrişe neden olmaz. Saç kaynak uygulamaları arasında en çok tercih edilen yöntem olan mikro jel uygulaması saçlarda kaynak görüntüsünün de oluşmasına engel olur.

Oldukça ince tutamların tercih edildiği bu kaynak işleminde ısıtılmış olan jel ile kaynak işlemi tamamlanır. Saç kaynak işleminde ne kadar bir hacim ya da ne kadar bir uzunluk elde etmek istediğinize karar vermeniz sonuçlarından memnun kalmanız için önemli bir detaydır.

Mikro jel Kaynak Fiyatları

Mikro jel kaynak uygulaması yapılırken tüm diğer saç kaynak işlemlerinde olduğu gibi ham yani gerçek insan saçına yer verilmesi önerilir. Gerçek saç ile yapılan işlemler sonucu daha kullanışlı ve daha sağlıklı saçları elde edersiniz. Mikro jel kaynak uygulamasında fiyat belirlemesi yapılırken saça eklenecek olan tutam sayısı belirlenir ve net fiyat çıkarılır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*