Güzellik için saçlar en büyük etken. Sahip olduğunuz güzelliği ortaya çıkarmak için siz de saç kaynak yöntemini deneyebilirsiniz. Tamamen doğal görünüm için tercihiniz mikro jel kaynak yönteminden yana olmalı. Saçlarını daha uzun ve dolgun hale getirmek isteyenlere önerilen ilk yöntem olan mikro jel kaynak sonrasında saçlarınızı tıpkı doğal saçlarınız gibi rahatlıkla kullanabilir, her işlemi uygulayabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak

Saçlarınızı özgürce toplamak istiyor, ama kaynak kapsüllerinin görünmesinden korkuyorsanız, mikro kaynak sizin için ideal seçenektir. Saçlarınızı özgürce toplayabilir, düzleştirebilir, fön çektirebilir, maşa yaptırabilirsiniz. Bunlar dışında her türlü boyama işlemini gerçekleştirebilir, saçlarınızla denize, havuza, sauna ve solaryuma rahatlıkla girebilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak

Mikro Jel Kaynak Yaptırmanın Artıları

Saçlarınızın dolgunluğunu artırarak daha etkileyici hale getirebilir, sağlıklı görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Kuaför saçlarınızda hatalı işlem uygulamış olabilir. Kesim hatasını ortadan kaldırmak ve bu hasarı örtmek için saçlarınız çok kısa da olsa, mikro jel kaynak uygulanabilir.

Mikro Saç Kaynak

Sadece istediğiniz bölgede saçların yoğunluğunu artırabilir, bölgesel azalma olan yerler için bu işlemi uygulatabilirsiniz.

Kendi saçlarınız gibi özgürce kullanabilir, siz söylemediğiniz müddetçe dışarıdan kimsenin saçlarınızda kaynak olduğunu öğrenmesinin önüne geçebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*