Bayanlar saçlarıyla oynamayı çok severler ve bunun için de birbirinden farklı saç modellerini denemek adına girişimde bulunurlar. Fakat bazen hevesinizin geçebileceği ancak hevesiniz geçse bile değişikliği sabır içerisinde yapabileceğiniz saç modelleriyle baş başa kalabilirsiniz… Örneğin, saçlarınızı kısaltmak istediğiniz zamanlarda, saçlarınızın tekrar uzaması için belli bir zaman boyunca beklemeniz gerekir.

kısa saça kaynak

Günümüzde saçlarınızın uzamasını beklemek istemeyen bayanlar içinse yönlendirilen saç tekniği, kaynak saç modeli oluyor. 6 aya kadar saçlarınızda kalabilme gücü bulunan bu saç modellerinde kısa saça kaynak yapılırken, kaynak olduğu belli olmaması adına da mikro kaynak uygulanabilir.

Kaynak Saç İle Bir Anda Saçlarınızı Uzatın

Saçlarınıza uygun saç tellerinden oluşturulmuş, hazır olan kaynak saç için kullanılacak saç ile beraber siz de kaliteli bir saç modelinden faydalanabilirsiniz. Günümüzde bu saç modeliyle ilgili gerçekten de fazlaca teknikler olsa da aralarından seçim yapmak tamamen sizlere kalmıştır.

kısa saç kaynak modeli

Türkiye’de bu tekniği uygulatabileceğiniz profesyonel kuaförler vardır. Profesyonel kuaför desteğiyle siz de istediğiniz saç tekniğini yaptırabilir ve saçlarınız tekrar uzayana kadar gönül rahatlığıyla bu kaynak saç modelini kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*