Çok kısa saçlara ve çok ince telli saçlara dahi kaynak işleminin yapılabilmesi için geliştirilmiş olan mikro keratin saç kaynak tekniği, pek çok yönüyle diğer kaynak metotlarından ayrılıyor. Örneğin bu yöntemde insan vücudunda da bulunan keratin adlı madde, kaynak saçların doğal saçlara eklenmesi esnasında yapıştırıcı malzeme olarak kullanılıyor.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Keratin Kaynak Saçta Fiyatlar

Bu sayede tamamen doğal bir malzeme ile kaynak işlemi gerçekleştirilmiş oluyor. Kullanım süresi gayet uzun ve bu esnada haftada bir defa bakım yaptırmak yeterli olabiliyor. Her gün bakım işlemine gerek duymayan keratin saç kaynak fiyatları ile de diğer kaynak metotlarından ayrılıyor. Peki, mikro keratin kaynak saç fiyatı nedir?

keratin saç kaynak modeli

keratin saç kaynak modeli

Öncelikle bilinmesi gereken saçın renk tonuna ve ne kadar uzunlukta kaynak saç istendiğine göre fiyatın da değişecek olmasıdır. Eğer % 40 firesi alınmış 100 gram doğal insan saçı ile kaynak uygulanırsa, 900 TL’den başlayan fiyatlar 1000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kesin bir rakam verilebilmesi için saçlarınızın kaynak işlemini yapacak uzman tarafından incelenmesi şart!

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*