Keratin, inan bedeninde olan sert bir dokudur. Keratin kaynak, bu sebeplerle insan vücudunda alerjik durumlara neden olmaz. Saç tutamlarının uçlarına uygulanır.

keratin saç kaynağı

U,V veya Flat denilen düz tırnaklara benzeyen şekillerin saç uçlarına uygulanması ve keratinin özel makineyle ısıtılarak saçlara uygulanmasıdır.

keratin saç kaynağı tipleri

Keratin Saç Kaynak Modelleri

Keratin kaynağı özellikle ince telli saçların tercih etmesi gerekir. Saç kaynağını yapacak uzman kişinin de yardımıyla en doğru teknik saçlara uygulanır. Keratin kaynak özellikle diğer saç kaynak yöntemlerine göre en zahmetlisidir.

keratin saç kaynağı modelleri

Saç uzmanları, saçlarınıza keratin kaynağı yaptıktan sonra sizlerin düzenli salona gelmenizi isterler. Keratin saç kaynağından daha uzun süre faydalanmanız için uzmanlara periyodik bakım yaptırmalısınız.

keratin saç kaynağı trendleri

Keratin saç kaynağı ince telli saçlara, saçların tutam tutam ayrılmasıyla uygulanır. Atrium Paris kuaförün uzman kadrosundan bu konuda her zaman yardım alabilirsiniz.

farklı keratin saç kaynağı

Keratin kaynak modelleri mutlaka profesyonel kadrolarca yapılmalıdır. Saç diplerine zarar verilmeden ve uzun süre kalıcılığı sağlanmalıdır. Keratin kaynak modelleriyle ince telli saçlarınız daha hacimli hale gelir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*