Kadınlar arasında oldukça yaygın olan ve doğal görüntüsü sayesinde neredeyse birçok kişi tarafından anlaşılmayan kaynak saçlar, kadınlara istedikleri anda istedikler uzunlukta saçlara sahip olma şansı sunuyor.

Hangi Kaynak Saç Yöntemi Size Göre?

Peki, bu kaynak saç işlemlerinde kaç farklı yöntem uygulandığını biliyor musunuz? Çünkü birden fazla yöntem olduğu için hangisinin hangi saç tipine uygun olduğu konusunda kuaförünüz sizi yönlendirecektir.

kaynak

Kaç çeşit kaynak saç yöntemi vardır diye sorulan bir soru karşısında keratin kaynak, boncuk kaynak gibi yöntemler ilk sırada sayılabilir.

Özellikle asıl adı halka kaynak olan ama halk arasında boncuk kaynak olarak bilinen bu yöntem adından da anlaşılacağı üzere küçük halkalar yardımıyla saçlara uygulanan ve son derece uzun ömürlü olan bir işlemdir.

kaynak çeşitleri

Bir diğer güvenilir kaynak saç yöntemi olan keratin kaynak ise ilk anda kulağa farklı gelse de aslında insan vücudunda zaten var olan keratin yardımıyla saça uygulanır dolayısıyla saçın bu işleme olumsuz bir reaksiyon göstermesi söz konusu değildir.

Ayrıca keratin kaynak yaptırdıktan sonra fön gibi sıcak işlemler dahil saçınıza her türlü işlemi uygulatabileceğinizi de bilmelisiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*