Kaynak saç yaptıran her üç kadından ikisi uzun açlara sahip olmak arzusu ile bu işlemi yaptırır. Uzun ve dolgun saçlara sahip olma ve saça istediği şekli verebilme isteği  kadınların saçlarına kaynak yaptırmasına neden oluyor. Peki, kaynak saça nasıl şekil verilir?

Kaynak Saç Topuz Yapılır mı?

Kaynak saçlar da mevcut saçlar gibi istenilen şekle sokulabilir. Kaynak saçlar da topuz yapılabilir. Fön çekilebilir ve boyanabilir. Boya, röfle, perma gibi tüm uygulamalar kaynak saçlara da uygulanabilir.

saça şekil vermek

Bu tür işlemlerin yapılmasında hiçbir sakınca yoktur. Kaynak saçlara boya, perma, röfle, fön gibi uygulamalar yapılırken, uygulamayı yapan kuaförün biraz daha fazla özen göstermesi ve dikkat etmesi gerekir. Normal saçın nasıl ki dip boyasına ihtiyacı varsa, kaynak saçlarda da dip boyasına ihtiyaç duyulur.

şekil vermek

Bu gayet tabi bir olaydır. Kaynak saçlara dip boyası yapılabildiği gibi saçların rengi de değişirilebilir. Kaynak yaparken kullanılan saçlar, orjinal insan saçı olduğu için normal bir saça uygulanan tüm uygulamalar kaynak saça da uygulanabilir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*