Hem zahmet hem de bir o kadar uzun iş olan, bayanların isteklerinden biridir; uzun saçlar… Uzun saçlara ve dolgun saçlara sahip olmak adına birbirinden farklı yöntemler vardır. Bunlardan biri de günümüzde çokça tutulan ve birçok kadın tarafından tercih edilen kaynak saç modelidir. Siz de kaynak saç modeliyle birlikte, saçlarınızın rahat edebileceği şekilde kısa sürede uzamasını sağlayabilir ve 3 – 6 aylık bir kullanım ile saçlarınız uzayana kadar bu yöntem ile uzun saç kullanabilirsiniz.

Saç Kaynak

Bayanların bu yönde sordukları tek soru ise kaynak saç rahat mı? Sorusu oluyor. Kaynak saçların doğru uygulanmasıyla ilişkili bir soru olan bu soru için şöyle denilebilir; Eğer ki iyi bir kuaför elinden geçecek bir şekilde saçlarınıza kaynak saç uygulaması yapılırsa, bu konuda gerçekten sorunsuz saçlarınızda kaynak saç kullanabilirsiniz. Düzenli olarak yapılması gereken aylık bakımlarınızın aksatılmaması demek, saçlarınızı uzun süre kullanabileceksiniz demektir. Ayrıca, kaynak saçta saç yıkarken de dikkat etmeli ve her zaman sıcak su kullanmaktan kaçınarak ılık su kullanmaya özen göstermelisiniz.

Saç Kaynak

Uzun Saçı Kaynak Saçla Seveceksiniz

Saçlarınızın uzunluğu sayesinde siz de uzun saçı seveceksiniz. Dilediğiniz zaman saçlarınıza yapacağınız maşa ile beraber saçlarınızı şekillendirebilir, nişan – düğün gibi yaz aylarının olmazsa olmazlarına katılırken de saçlarınıza ayrı önem vererek kaynak saçın verdiği uzunluktan faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*