Kaynak saç uygulamalarından herhangi birini tercih eden hanımlar, saçların bakımına ve kullanımına özen göstermelidir. Uzman kişiler tarafından yapılan kaynak saç uygulamaları, büyük sorunlar oluşturmaz. Profesyonel kuruluşlar kaliteli saç kullanır ve uygulamayı yaptıran kişiyi doğru şekilde yönlendirir. Bayanların evde kendileri takabilecekleri çıt çıtlar olabildiği gibi, mikro saç kaynağı gibi detaylı işçilik isteyen çeşitler de mevcuttur.

mikro kaynak modelleri

Mikro kaynak uygulamasında herhangi bir batma hissedilmez ve ayrıca görünüm olarak kaynak kendisini belli etmez. Birçok bayan tarafından kaynak saç rahat mı veya kaynak saç nasıl kullanılır gibi sorular sorulur. Kaynak saç, uygulanan yönteme ve uygulayan merkeze göre değişim gösterse de genellikle hanımların rahat etmesi için farklı teknikler geliştirilmiştir.

saç kaynak modelleri

Daha az tutamlar ve ince ayrıntılar eşliğinde gerçekleşen kaynak modellerinin yanında, gözle görülebilen ve büyük tutamlar alınarak takılan kaynaklar da mevcuttur. Hepsinin kendine göre farklı özellikleri bulunur. Bu nedenle Atrium Paris Kuaför gibi büyük profesyonel merkezlerden destek alabilir, saçınıza en uygun işlemi seçebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*