Aynaya bakınca kısacık saçlarınızın sizi yeterince iyi yansıtamadığını, size yakışmadığını düşünüyorsanız kaynak saç ve çeşitleri hakkında araştırma yapmaya başlamalısınız. Kaynak saç, saçların uzamasını beklemeden uzun saça sahip olmak isteyen kişilerin çok sık tercih ettiği bir yöntemdir.

saç kaynak

Son teknolojilerle doğal görünümü bozulmadan saça kaynak yapmak çok daha mümkün. Kaynak saç size çok kısa bir sürede uzun ve ışıltılı saçlar kazandıracaktır. Ayrıca doğru kaynak saç yöntemini seçtiğinizde doğal saçtan kolay kolay ayrım yapılamayacaktır.

Kaynak Saç Uygulaması Seçilirken Dikkat!

Mikro saç kaynak yöntemi, diğer kaynak saçlara göre daha doğal görünümlü saçlara sahip olabileceğiniz bir yöntemdir. Bu yöntemde, küçük saç tutamlarına protez saçlar tutturulur. Halka ya da boncuk kaynak saç yöntemi, çok kolay uygulanabilen bir yöntem olduğu için kuaförlerce çok sık uygulanan bir yöntemdir.

kaynak saç modeli

Dolayısıyla diğer yöntemlere nazaran oldukça ucuzdur. Keratin kaynak saç yöntemi ise diğer yöntemlere göre en doğal olan uygulamadır. Keratin saç ve tırnak yapısını oluşturan bir proteindir. Ancak oldukça zahmetli ve pahalıdır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*