Saçlarının güzelliğine hayran kaldığınız birçok kadının kaynak saçlara sahip olduğunu söylesek. Evet, bugün teknolojinin geldiği nokta sayesinde görünmeyen kaynak işlemleri yapılabiliyor ve bu sayede sizin dışınızda kimse saçınızda kaynak olduğunun farkında varamıyor. Saç kaynak yaptırarak siz de şampuan reklamlarını andıran saçlara sahip olabilir, üstelik kaynak saç boyama işlemi sayesinde de kendi saçlarınız zarar görmeden saçlarınızı renklendirebilirsiniz.

Saç Kaynak Boyanırmı

Kaynak Saç Boyama Nasıl Yapılır?

Saçlarınızda kaliteli bir kaynak varsa, kaynak yaptırdığınız merkezde boyama işlemini de rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Mikro jel kaynak gibi uzun ömürlü ve dayanıklı kaynak yöntemlerinde boyama, fön, maşa, düzleştirici ve diğer tüm uygulamalar yapılabilir. Bunlar saça asla zarar vermeyecektir.

Saç Kaynak Boyama

Kaynak saç boyama işlemi ise tıpkı doğal saçlarınızdaki uygulama gibi, hangi rengi istiyorsanız ton ona göre ayarlanır ve saçları çıkarıldıktan sonra boyama işlemi gerçekleştirilir. Aynı gün içerisinde işlem biter ve yeniden saçlarınıza kaynağı yapılır.

Saç Kaynak Boyama

Saçlarınız yıpranmadan ve ağırlaşmadan rahatça kullanabilir, kimse farkında olmadan kaynaklarınızı kullanabilirsiniz. Bu işlemlerin doğal saçınıza zarar vermemesi için güvenilir bir merkezle çalışmayı ihmal etmeyin!

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*