Yıpranmış ve kimyasal faktörlerden etkilenmiş saçlar için en iyi çözüm yolu Brezilya fönü. En yüksek teknolojiler kullanılarak yapılan bu uygulama ile saçlarınızı uzun süre düz olarak kalır. Farklı şekilleri de saçlarınıza verebilirsiniz. Kıvırcık saçlı bayanlar kısa sürede saçlarını hem parlak hem de düz olarak görürler.

Brezilya Fönü

Uzun Vadeli Çözüm Brezilya Fönü

Saç diplerinize ve yapısına zarar vermeyen özel ürünler saçlarınıza uygulanır. Saçlarınıza uygulama yapılmadan önce sodyum içermeyen bir şampuan ile saçlar yıkanır. Özel ısıtıcılar ve kremi ile saçlar düzleştirilir. Doğal ürünlerden yapılan kimyasal karışımlar ile saçlarınız parlar ve düzleşir. Kalıcı düzleşme ile birlikte yıpranmış saçlara çözüm gelir.

Brezilya Fönü

Saçlarınızın uzamasına bağlı olarak 6 ya da 8 ay gibi bir süreyle saçlarınızın düz etkisini korursunuz. Denize girebilir ve düzenli olarak yıkanabilirsiniz. Saçlarınız bozulmaz ve ilk yapıldığı gibi uzun süre saçlarınızda kalır. Saç kökleri zarar görmediği için güvenli bir uygulama. Saçlarınız daha bakımlı ve gür görünecek. Saçlarınıza parlak görünümü kısa sürede kazandıracaksınız.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*