Kadınlar günlük yaşamlarında kimi zaman dış görünüşlerinde değişiklik yapmak isterler. Bunun içinde belirli zaman aralıklarında kuaför ve güzellik salonlarında giderler. Kısa saçları olan bayanlar ise gelişen teknolojiyle yaygın hale gelen halka kaynak yöntemiyle uzun, dolgun ve parıltılı saçlara sahip olabilir. Halka kaynak, güzellik salonlarında bayanların kaynak türleri içerisinde ençok tercih ettiği model olmuştur.

Saç Kaynak

Kuyumcu Titizliğinde Hizmet

Sıkıştırma yoluyla uygulanan halka kaynak modeli bilinen ve tercih edilen yöntem olduğu gibi her aşamasında da dikkat gerektirir. Kullanım olarak birkaç kez kullanılabilen halka kaynak, kalın telli saç yapısına son derece uyumludur. Halka kaynak uygulaması seçkin kuaförlerde ve güzellik salonlarında konusunda uzman kuaförler tarafından adeta kuyumcu titizliğinde uygulanır.

Halka Saç Kaynak

Dış görünüşünüze farklı hava katacak halka kaynak, bazı kadınlar tarafından boncuk kaynak olarak bilinir. Boncuk kaynağa halka kaynak denilmesinin nedeni uygulaması sırasında kullanılan malzemenin halka şeklinde olmasıdır. Halka kaynağın saç uygulamasında teknik olarak profesyonellilik gerektirir. Bunun için birçok bayanın halka kaynak tercihi gerek kaynak saçları gerekse de işçiliği garantili olan Atrium Paris kuaför olmuştur.

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*