Kaynak saç hayalinizi artık gerçekleştirmeye ne dersiniz? Sadece birkaç saat içerisinde hem daha uzun hem de daha gür saçlara sahip olmak için harekete geçme vaktiniz geldi. Eğer kaynak saç yaptırma düşüncesinde sizi tereddüde düşüren kaynakların görünmesi ise siz de istanbul’da görünmez saç kaynak uygulaması yapan merkezlerden birini seçebilirsiniz. Bu sayede kaynaklarınız asla görünmeyecek!

gorunmez-sac-kaynagi

gorunmez-sac-kaynagi

Görünmez Saç Kaynak Nedir?

Önce görünmez saç kaynağın sırrını sizlerle paylaşalım. Bu yöntemde açık renkte yapıştırıcılar ya da boncuk gibi malzemeler kullanılmıyor. Kaynak saçların doğal saçlara eklenmesi işleminde tamamen şeffaf olan ve saçın kendi renginde görünen bir malzeme kullanılıyor. Bu sayede saçlarınızda kaynak olduğunu sizden başka hiç kimse bilmiyor.

Kaynak işlemi sonrasında saçlarınıza topuz şekli vermek, at kuyruğu yapmak gibi amaçlarınız varsa kesinlikle görünmez kaynak saç uygulamasından yana tercih yapmalısınız. Uzun süre kullanım şansı da tanıyor. Görünmez kaynak saçı son derece başarılı bir şekilde uygulayan merkezler arasında Atrium Paris Kuaför başı çekiyor. Merkez, tüm kaynak saç uygulamalarına % 100 garanti veriyor.

gorunmez-sac-kaynagi

gorunmez-sac-kaynagi

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*