Günümüzde birçok kadının problemlerimden biridir yavaş uzayan saçlar. Bu birçok neden kaynaklanabilir. Saçın sağlıksız olması, yapılan hatalar ve benzeri maddeleri ekleyebiliriz bu konu altında. Saçlarınızın hızlı uzaması sizin elinizdedir. Bu noktada kesinlikle doğallıktan taviz vermeyin. Doğallık sizi her zaman sonuca götürecek ve mutlu kılacaktır.

hızlı saç uzatma

Başvuracağınız doğal yöntemler sayesinde sağlıklı ve hızlı uzayan saçlara sahip olacaksınız. İlk olarak saçlarınızı bakıma almanız gerekiyor. Saç yıkama konusu önemlidir. Haftada 2 günde bir saçlarınızı yıkamanız öneriliyor. Markalı bir şampuan ile iyice köpürtene kadar şampuanlayın. Sonrada kesinlikle ılık bir su ile saçlarınızı yıkayın ve durulayın. Sıcak suyla yıkanmayın bu saçlarınızı kurutur. Ilık su idealdir.

pratik bilgiler

Sağlıklı Yiyecekler Tüketmeniz Gerekiyor

Saçlarınız ıslakken taramayın. Bu zarar verecektir. Bunun dışında saçlarınızı saç kurutma makinesi ile değil, havluyla kurutun. Parlaklık kazanması ve yine hızlı uzayabilmesi için zeytinyağından da yararlanabilirsiniz. Çok sıcak ortamlarda bulunmayın. Balık, et ve süt ürünlerini bolca tüketin. Bunların her biri saçlarınıza katkı sağlayacaktır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*