Ham saç, kaynak saçlarda kullanılan saçların işlenmemiş haline verilen isimdir. Bu saçlar seçilirken İran ve Azerbaycan gibi ırklardan kaliteli saçlar kullanılır. Kadınlar saçlarının gür ve uzun olması için saç kaynak yöntemlerine büyük ilgi gösteriyor. Saç kaynağında kullanılan ham saç fiyatları, saçın doğal mı sentetik mi olduğuna göre, uzunluğuna ve kalitesine göre farklılık gösteriyor.

Ham Saç Fiyatları

Ham Saç Fiyatları

Saç Kaynak Uygulamalarının Avantajları Nelerdir

Saç kaynak uygulaması sayesinde kadınlar diledikleri zaman uzun ve gür saçlara sahip olabiliyor. Gelişen teknolojik imkanlar sayesinde ortaya çıkan yeni ve daha kaliteli uygulamalar ile görünmez saç kaynak yöntemleri kadınların ihtiyaçlarına çok daha iyi cevaplar vermeye başladı.

Görünmez saç kaynak yöntemleri ile saçlarda kaynak olduğu belli olmuyor ve saçlar ister dağınık ister toplu olarak kullanılabiliyor.

Ham Saç Fiyatları

Ham Saç Fiyatları

Saç kaynağı yaptırırken nelere dikkat edilmeli

Saç kaynağı yaptırırken öncelikle saç kaynak yöntemini seçmelisiniz. Boncuk kaynak, keratin kaynak, mikro keratin kaynak gibi yöntemler içerisinden dilediğinizi seçtikten sonra kullanılacak saçın kendi saçınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*