Kısacık saç sahibi olan bayanların çözüm yolları her zaman ki gibi vardır ve bu yol da, kaynak saçlardır. Kaynak saçların son dönemlerde moda olmasıyla birlikte, birçok bayanın saçlarını kısa kestirerek kaynak saç yaptırdığını görebiliriz. Bu saçlara uygulanan farklı renk tonlarında ki boyalarla beraber hoş bir saç stili ortaya çıkartılabiliyor.

kaynak

En çok tercih edilen kaynak saç çeşidi ise halka kaynaklardır. Halka kaynak modeli, farklı bir deyişle boncuk kaynak saç olarak da bilinir. Metal alaşımlı hafif bir malzeme ile kendi saçınızla kaynak saçın sıkıştırma işlemi yapılarak birbirine bağlanması sağlanır. Birbirine bağlanan saçlar, birbirine kenetleniyor olup ayrılması ise zor olur.

Halka Kaynak Saçlarının Özelliği

Birbirine kenetlenmesi, dolaşması gibi sorunlarla karşılaşmadan rahatlıkla kullanım sağlayabileceğiniz bu saç modelleriyle birlikte uzun bir vade de saçlarınız uzayana kadar kullanım sağlayabilirsiniz.

saç

Dilediğiniz gibi saçlarınızda en iyi şekilde fön çekebilme, saçlarınızı rahatlıkla düzleştirme ya da benzer işlemlerinizi yapabileceksiniz. Çünkü sizlere sağlanan kaynak saçlar, gerçek saçlar olup hiçbir şekilde sıcak havadan dolayı yanma, erime gibi bir şekilde de özelliği olmaz. Bu sayede siz de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*