Ufak halkalar doğal saçlarınıza ilave edildikten sonra kaynak saçlar halkalar arasından geçirilerek sıkıştırma işlemleri başlatılır. Tamamen doğal ve dolgun saçlara sahip olabilmeniz için keratin kaynaktan daha işlevsel kullanıma sahip olan halka kaynaklar tamamen hijyenik ortamlarda yapılmaktadır.

Isı ve yapıştırıcı gibi maddelerin halka kaynak yapımında kullanılmaması ise bayanların son dönemlerde bu kaynak çeşidine yönelmesine yol açmıştır. Kaliteli kaynak saçlar ve ekipmanlar kullanıldığı takdirde saçlarınız kesinlikle halka kaynak uygulamarı sebebiyle zarar görmeyecektir.

Halka Kaynak Bakımı Nasıl Olmalı?

Halka kaynak yaptırdıktan sonra bakımınıza özen gösterirseniz uzun süre byounca doğal saçlarınız gibi kullanabileceğiniz sağlıklı saçların sahibi olursunuz.

Saçlarınızı yıkarken özel şampuanlar kullanmanız ve tarama için yumuşak yapılı taraklar kullanmanız halka kaynaklarınızın bozulmaması için önemlidir. Eğer ilerleyen dönemlerde halka kaynaklarınızı çıkartmak ya da değiştirmek isterseniz pratik bir şekilde bu işlemleri kuaförünüzde yaptırtabilirsiniz.

Halka kaynak yaptırdığınız saçlarınıza boya yapabilir, denize girebilir ve diğer tüm saç bakım işlemlerini gönül rahatlığı ile uzun süre boyunca uygulayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*