Saç kaynak denildiğinde en çok tutulan başlıktır halka ya da bir diğer adı ile boncuk kaynak. Kaynak tekniğine adını veren küçük halkalar yerleştirilir saça ve bu sayede saçlarınız daha da dolgun ve olduğundan çok daha uzun görünür. Malzemeleri şeffaf olduğundan saçlarınız arasında fark edilmez ve kullanışı oldukça kolaydır.

saç kaynağı

 

Saç Kaynakta Seçici Olun!

Halka kaynak tekniği uygulanırken bu işlemi yapan ekibin gerçekten işinde profesyonel olması ve bir hayli titiz davranması gerekir. Bunun sebebi, halka( boncuk) kaynak tekniği uygulandığı esnada yapılan tek bir hata (küçük- büyük fark etmeksizin) saçların kopmasına ve telafi edilmesi çok zor durumlar meydana getirebilir.

saç kaynak modeli

İşinin ehli ve uzmanlığını bu alanda yapmış olan kuaförler tercih etmeli ve saçlarınızı öyle her kuaföre emanet etmeyin çünkü saçlarınız önemli.  Bazı kuaförler sizlerin memnuniyeti için halka kaynak tekniği uygulandığı andan itibaren saçlarınızın bakım sorumluluğunu üstlenmesi ile tanınıyor ki bu da büyük bir avantaj. Saçlarınızın olduğundan daha canlı daha sık ve gür olmasını isteyenler arasında yer alıyorsanız halka kaynak tekniği tam size göre.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*