Ufak halka parçaları kendi saçlarınıza geçirildikten sonra kaynak saçlar halkalar arasından geçilir ve sıkıştırma işlemi yapılmaya başlanır. Dolgun ve doğal gözüken saçlara sahip olmanızı sağlayacak olan halka kaynak yaptırırsanız keratin kaynaktan daha sağlıklı ve işlevsel kullanıma sahip olan bir kaynak yaptırmış olursunuz.

Isının ve yapıştırıcının uygulama esnasında kullanılmaması da halka kaynağı keratin kaynaktan daha pratik bir kaynak uygulaması haline getirmektedir. Uygulama sırasında mevcut saç renginizin ne olduğu ise önemli değildir. Kullanılacak olan saç renginde halka boncuklar kullanıldığı için saç renkleri arasındaki ufak fark kesinlikle belli olmaz.

Halka Kaynak Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu konuda öncelikle fiyat araştırması yapmanız sizler için daha sağlıklı sonuçlar almanız adına önemlidir. Piyasada kalitesiz Çin malı saçlar ile kaynak yapan salonlar fazla olduğundan dolayı bu konuya da dikkat etmelisiniz. Çin malı saçlar uygulandıktan kısa bir süre sonra saçlarınıza zarar vererek kullanılmayacak hale gelebilirler.

Fiyat araştırmasından sonra ise bu konuda eğitim almış olan tecrübeli ve uzman kişilere yönelmelisiniz. Titizlik isteyen kaynak saç çalışmalarını işini tecrübeli bir şekilde yapmakta olan salonlarda yaptırırsanız 3 ile 6 ay boyunca halka kaynak saçlarınızı sağlıklı bir biçimde kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*