İnsanlar arasında boncuk kaynak adıyla da hitap edilir. Bayanlar arasında sıklıkla kullanılan saç kaynak tekniklerinden biridir. Halka kaynak adını malzemelerinden alıyor.

İşlem esnasında kullanılan malzemeler halkaya benzediği için bu isim verilmiştir. Bu işlemde saç uzaması ve saç yoğunlaştırılması mümkündür. Bundan dolayı saçının yoğunluğunda ya da uzunluğundan memnun olmayan bayanlara tavsiye ediliyor.

Her Yere Gitmeyin

Halka kaynak diğerlerine nazaran daha çok profesyonellik gerektiren bir uygulamadır. Bunun sebebi, Halka kaynak tekniğinde sıkıştırma uygulaması vardır. Herkesin gerçekleştirebileceği bir uygulama değildir. Sıkıştırma yardımıyla yapılacak olan birleşme çok önemlidir. Bu işlem esnasında küçük bir hatanın oluşması, saçın kopmasını sağlayacaktır. Bu yüzden işçiliği çok iyi olan bir kuaföre gitmeniz gerekiyor.

Saçınızı profesyonel bir yere emanet etmek istiyorsanız, tercihiniz Atrium Paris Kuaför olmalıdır. Hem kalitesi hem de işçiliğiyle sizi memnun bırakacaktır. Halka saç kaynağı saçınızda ortalama 3 ay kadar kalıyor. Buna istinaden eğer Atrium’da Halka işlemi uygulatırsanız, 3 ay boyunca saç bakıma dair tüm işlemlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*