Uzun saç seven kadınlar dünyanın her yerinde yoğunluktadırlar. Kadınlar saçlarını uzatmak için de elinden geleni yapar. Kimisi doğal saç kürleri uygular kimisi özel şampuanlar getirtir. Amaç herkeste aynıdır. Uzun saçlara kavuşabilmek.

Doğal yollarla saç uzatmak oldukça uzun bir dönem ve sağlıklı saçlar gerektirir. Dolayısıyla bu sabır edebilecek olanların yöntemi olabilir. Ama saç kaynak yöntemlerinden olan halka kaynak ile uzun saçlara kavuşabilirsiniz.  . Saç kaynak yöntemleri arasında en sık tercih edilen yöntemlerden olan halka kaynak ile ilgili genel bilgileri bu yazıda siz okuyucularla paylaşmak istedik.

Halka Kaynak Nasıl Uygulanır?

Diğer adı boncuk kaynak olan halka kaynak yönteminde metal alaşımlı olan halka parçalardan yararlanılır. Saç rengi ile aynı olan bu halkalar ile kaynak yapılır. Saçlarla aynı renkte oldukları için de dışarıdan belli olmazlar. Her saç kaynak yönteminde olduğu gibi halka kaynak uygulaması da işçilik ve titizlik ister.

Sıkıştırma tekniği uygulanan halka kaynak kullanıcıya birçok açıdan avantaj sağlar. Mesela halka kaynağın çıkarılması oldukça kolaydır. Ayrıca saçlarınıza asla kimyasal bir madde eklenmez. Bu nedenle de tercih etmenizi tavsiye edebiliriz.

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*