Halka kaynak yaptırmanın amacı, diğer saç yöntemleri yaptırmak ile aynıdır. Yani saçların daha sağlıklı, hacimli ve uzun görünmesini sağlamak. Ortalama 1 gr saç tutamları ile özel pense ile saçlarınıza tutturulan bir saç kaynak yöntemidir. Halka saç kaynak yöntemi bu özelliği ile diğer saç kaynak yöntemlerinden ayrılır.

Halka kaynak yöntemi; doğru uygulandığı ve profesyoneller tarafından yapıldığı sürece, saça hiçbir şekilde zarar vermez.

halka kaynak

Herkes tarafından yaptırılabilen bir özelliğe sahiptir. Yalnızca son 6 ay içerisinde, saç derisinde operasyon geçirmiş olan kişilerin, bu yöntemi uygulatmamaları tavsiye edilir.

İnce telli saçlarda halka saç kaynak uygulaması tavsiye edilmez. Bunun sebebi yöntemin uygulanışındadır. Yani ince telli saçların bu yöntem uygulandığı esnada kopma tehlikesi vardır.

halka saç kaynak

Çok kısa saçlara uygulanmasa da, 5 cm uzunluğunda olan saçlara rahatlıkla uygulanabilir. Daha kısa saçlar için daha farklı yöntemler uygulanabilir.

Bilindiği kadarı ile halka saç kaynak yöntemi, herhangi bir saç dökülmesine neden olmaz. Zaten doğal olarak normal bir insan saçı, her gün yaklaşık 70 ila 80 tel arası dökülür. Halka kaynak uygulaması 6 ay kullanılabildiği için, yanlış bir algılama ortaya çıkar.

boncuk kaynak

Sonuç

Halka kaynak yönteminde uzmanlaşmış olan Atrium Paris Kuaför, saçlarınızı bu yöntem ile buluşturuyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*