Saçlarını uzatamayan bayanlar için güzel çözümler geldi. Saç derisine zarar vermeyen özel işlemler uygulanarak hazırlanan görünmez saç kaynak yöntemleriyle saçınızda herhangi bir kaynak olduğunu kimse anlamayacak. Saçlarınız gür ve hacimli bir görüntüye kavuşacak. Saçlarda etki süresi 8 ay süresincedir. Saç diplerinizle aynı rengi mikro kapsül teknolojisiyle uzmanlar yakalar.

keratin kaynak saç

Saç Kaynak Yöntemleri ve Kalıcılık Oranı

Saç kaynak yöntemlerinin çok farklı çeşitleri bulunur. Boncuk kaynak yönteminde herhangi bir yapıştırma işlemi uygulanmaz ve etki süresi 14 haftadır. Yapıştırma ile saçlarınıza özel kaynak yöntemlerinin etki süresi daha uzundur. Saçlarınıza kaynak yaptırdığınız zaman istediğiniz şekli de verebilirsiniz.

görünmez saç kaynak

Saç Diplerine zarar vermemesi ve saçlardan kolayca çıkarılması sizlere de büyük kolaylıklar sağlayacak. Günümüz modern koşullarınd geliştirilen özel makineler ve sıvı solüsyonlarla saça zarar vermeden uygulanır. Saçlarınızı çok rahat şekilde kullanabilirsiniz. Saçlarınızın uzama yapısına bağlı olarak tekrar yaptırmanız mümkün. Özel geliştirilmiş işlemlerle saçlarınızı harika hissedeceksiniz. Modern görünümler özellikle saç kaynak yöntemleriyle daha etkili.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*