Diğer saç kaynak uygulamalarından farklı olarak, saç diplerinde hiç görünmeyen mikro kapsül saç kaynaklar, son dönemde oldukça rağbet görüyor. Genel olarak, görünmez saç kaynak olarak bilinen mikro kapsül kaynak yöntemi, son derece doğal ve güzel bir görüntü sunuyor. Diğer saç kaynaklara göre daha çok uzmanlık gerektiren yöntem, iyi ellerde yapılırsa kusursuz sonuçlar sağlıyor.

görünmez saç kaynak

Eğer görünmez saç kaynak uygulamasını kaliteli bir kuaför salonunda yaptırırsanız, saçlarınıza yapılan kaynakların yüzde yüz doğal saçlardan oluştuğundan emin olabilirsiniz. Aksi takdirde, doğal saçlarınızın sağlığından endişe etmeye başlama ihtimaliniz var. Çünkü sırf ucuz diye hiç bilmediğiniz bir kuaföre gitmek kesinlikle büyük bir risk almak anlamına gelir.

Mikro Kapsül Kaynaklar Dayanıklı mı?

Tıpkı kendi saçlarınızda olduğu gibi, görünmez saç kaynak olarak bilinen mikro kapsül kaynaklarda da her türlü saç şekillendirme işlemini yapabilirsiniz.

mikro kapsül saç kaynak

Yani saçlarınızı dalgalı ya da düz fönlü olarak kullanabilir veya boyatabilirsiniz. Ayrıca bu saç kaynaklar, doğal koşullara da uyum sağlar. Özellikle yaz günlerinde deniz suyuna, havuz suyuna ve güneşe karşı son derece dayanıklıdır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*