Saçları özellikle ince telli olanlar için geliştirilmiş ve modern teknolojiler kullanılarak saç yapısı ile özdeşleştirilmiş görünmez saç kaynak modelleri saç diplerini beslediği gibi saça zarar da vermiyor. Tekniği uzman kadro ile basit şekilde saçlarınıza yapılır. Saç deriniz zarar görmediği gibi saçlarınız daha hacimli görünür.

kaynak saç

Parlak ve Kaliteli Görünmez Saç Modelleri

Saçlarınızın daha hacimli ve dolgun görünmesi için uzman kadrolar tarafından yapılan ve özel nano teknolojisi kullanılan yöntemlerle saçlarınız daha kalın görünecek. Saç derisine zarar vermeyen formüllerle saç bakımınız sağlanacağı gibi kendinize güveniniz de gelecek.

görünmez saç kaynak

Karşıdan bakan bir kişi asla saçınızda saç kaynağı olduğunu anlamayacağı gibi sizler istediğiniz saç şeklini vererek rahatça kullanabilirsiniz. Doğal bir yöntem olup saç köklerinizle aynı saçları size yansıtmak önemlidir.

görünmez kaynak

Saçlarınızda etki süresi 7 ay olup istediğiniz zaman özel solüsyonlarla saçlarınızdan çıkartabilirsiniz. Kalıcı saç konusunda uzman kuaför salonları eşliğinde saçlarınız her zaman bakım ve sağlığını bulacak. Farklı ve ilginç modellerden oluşan tasarımları sizler de kendinizde bulacaksınız.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*