Dünya üzerinde kaynak saç konusunda uygulanan en son tekniklerden birisi görünmez saç kaynağı tekniğidir. Bu teknik ince şekilde saça uygulanan özel bir saç kaynak tekniğidir. Şeffaf yapısı sayesinde saçlara tutturulan bu kaynak kesinlikle diğer kaynak saçlar gibi belli olabilen bir yapıya sahip değildir.

görünmez kaynak

Görünmez yapıya sahip olmasından ve tutam tutam eklenmesinden dolayı son derece pratik bir kullanıma sahip olan sağlıklı bir tekniktir. Saç tekniklerine göre daha az tutam eklendiği için doğal bir görünüm kazandırır.

görünmez saç kaynak

Uzun Süreli Etkin Çözüm

Avrupa uzmanlar tarafından görünmez saç kaynağı tekniğinin 9 aya kadar kullanım süresi olduğu açıklanmıştır. Saçlarını ve güzelliğini önemseyen bayanların vazgeçilmez kaynak saç teknikleri arasındadır. İnce tutamların eklenmesinden dolayı saçlarınız kaynak saçlar ile daha kolay bütünlük sağlayarak doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.

görünmez saç kaynağı

Kafanıza baskı yaparak ağırlıktan dolayı kendinizi tuhaf hissetmenize yol açmaz. Saçınızda kaynak olduğunu asla hissetmezsiniz.

kaynak saç modelleri

Günlük aktivitelerinizin tamamını rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Denize girebilir, saunaya gidebilir ve solaryuma girebilirsiniz.

kaynak saç

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*