Saçların daha uzun bir görünüme sahip olması için uzun bir süre boyunca saç uzatmanız gerekeceği için bu süreci hızlandırma adına görünmez saç kaynağı yöntemine başvurabilirsiniz.

Kaynak Saç

Diğer kaynak saç yöntemlerine göre daha doğal bir görünüm elde edebileceğiniz bu teknik ile uzun süreli olarak kalıcı bir şekilde saçlarınızı istediğiniz şekile sokabilirsiniz.

Kısa Saçlara Çözüm

Malzeme konusunda titiz davranmazsanız saçlarınızın sağlığıyla birlikte bütçeniz de zarar göreceğinden dolayı bu konuda öncelikle iyi bir araştırma yapmalısınız. Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye gelerek yaygınlaşan görünmez saç kaynağı bütün bayanların vazgeçemediği bir kaynak saç tekniği halini almıştır.

Görünmez Kaynak

Doğal Yöntemler ile Saçlarınızı Koruyun

Bu teknikte uygulanan en bilindik ve sağlıklı yöntem keratin kaynaklı uygulamadır. Keratin birleşme noktaları ince olduğundan dolayı kaynağın bitiş noktalarını görebilmek zordur.

Kaynak Modelleri

Uzayan saçın renk farklılıkları ile keratinin rengi aynı olduğundan dolayı da doğal görünüme sahip saçlar elde edebilirsiniz.Saçlarınıza kaynak yaptırmaya karar verdiyseniz keratin ile uygulanan görünmez saç kaynağı yaptırarak uzun süreli etkili bir çözüme erişebilirsiniz.

Görünmez Kaynak Saçlar

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*