Kaynak saçların kullanım süreleri sizin saçlarınızın uzaması ile doğru orantılı şekilde olmaktadır. Saçlarınız aylık olarak ortalama 0.5 ile 1 cm arasında uzadığından dolayı zamanla yapmış olduğunuz kaynaklar aşağılara doğru kayarak daha fazla göze batmaya başlarlar.

Saç Kaynak Nasıl Çıkarılır

Saçınıza uyguladığınız kaynağın çıkartılma vakti geldiği zaman ise özel solüsyonlar kullanılarak saçınıza zarar vermeyecek şekilde işlemler uygulanarak bu kaynakları çıkartmanız sağlanmaktadır. Farklı kaynak saç tekniklerinin aksine görünmez saç kaynağı uygulanan saçlardan bu kaynağın çıkartılmasından sonra saçların dinlenmesine gerek kalmamaktadır.

Saç Kaynak Nasıl Çıkarılır ?

İstediğiniz Saça Ulaşana Kadar Yaptırabilirsiniz

Çeşitli sebeplerden dolayı kestirmiş olduğunuz saçlarınızı geri istiyor ya da mevcut saçlarınızdan memnun değilseniz görünmez saç kaynağının da kullanım süresini doldurduysanız kolay bir şekilde saçlarınızdan çıkartarak tekrar aynı işlemi veya farklı bir kaynak saç işlemini saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Saç Kaynak Nasıl Çıkarılır ?

Doğal ve zararsız olduğundan dolayı süresi doldukça istediğiniz saç uzunluğuna erişene kadar görünmez saç kaynağı tekniğini uygulayarak hayal ettiğiniz saça ulaşmak için gerekli olan süreci en sağlıklı şekilde geçirebilirsiniz.

Saç Kaynak Nasıl Çıkarılır ?

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*