Saçlarınızı herhangi bir sebepten dolayı kestirmiş olabilir veya daha uzun gözükmesini istiyor olabilirsiniz. Bu tür durumlarda saçların uzaması uzun bir süreç olacağından dolayı görünmez kaynak saç yöntemi ile kısa saçların daha uzun bir görünüme kavuşturulması mümkün olmaktadır.

kaynak saç

Kullanımının pratik olması ve doğal bir görünüme sahip olmasından dolayı günümüzde bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

kaynak saç modeli

Seanslar halinde uygulanan görünmez saç kaynak yöntemi ortalama olarak seans başına 7 ile 9 saat arasında değişkenlik gösteren bir süreye sahiptir. Ayıracağınız bu ciddi saatin yanında oldukça memnun kalacağınız sonuçlar elde edebilirsiniz.

saç kaynak

Kalıcı ve Etkili Çözüm

Kalıcı bir şekilde daha uzun görünümlü saçlar elde edebilmek için başvuracağınız yöntemler saçınıza çok ciddi zarar vereceği için kaynak saç konusunda iyi bir araştırma yapmalısınız.

saç kaynak modelleri

Size en uygun kaynak saç yöntemini seçtikten sonra profesyonel bir ekibe sahip kuaför salonunda görünmez saç kaynağı yaptırırsanız uzun süre boyunca saçlarınız daha dolgun ve uzun bir görünüme sahip olabilir.

sarı saç

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*